#1 2015-01-05 01:21:48

kukubaku
Host
avatar

DPZ & DPH a.s. ...

Ahoj,
již delší dobu do zdejší hlavní galerie doslova cpu všelijaké screeny, ať to jsou modely tramvají autobuů či trolejbusů (a to v současnosti v jakémkoliv stadiu rozpracování). Protože bych však neměl zabírat pouze prostor v galerii, rozhodl jsem se založit i zde vlákno, které se bude zabývat mojí tvorbou, respektive výplody mé virtuální společnosti a jejích podskupin.
Podskupin je zatím pár, ale (aspoň podle mne) upřesňují pod co daný objekt spadá...
Hronstruction s.r.o. = tj stavební firma,  takže se zabývá silnicemi, mosty, budovami...
Dílny DPZ & DPH a.s. = to jsou přímo ústřední dílny mého dp, které však mají široký záběr ve výrobě virtuálních kopií současných tramvají (i když určitý záběr do minulého století mít budou)
a pak jsou zde: Dílny muzea DPZ & DPH a.s. = renovace a výroba kopií historických vozů
Moji historii jakž takž znáte, proto bych řekl, že nemusím vypisovat celkovou historii smile
najdete mne na mém webu na google+, +- na trainzaci.g6.cz, a nově přidávám příspěvky i na fb Liatrainzu a TCzMP...

Začal bych screenama ze zkoušek B článku ostravské kachny, a ze zkoušky osvětlení vozu...
pokud vás zajímají polygony klidně vám je napíšu...
kukubaku_20150104_0001.jpg
kukubaku_20150104_0002.jpg
kukubaku_20150104_0003.jpg

Offline

#2 2015-01-14 23:51:24

kukubaku
Host
avatar

Re: DPZ & DPH a.s. ...

interier Ačka + porovnání s KT8D5R.N2 (modely exterierů krajních článků DPO a DPMB dělí cirka dva měsíce smile )
A-intr2.pngA%2B%C4%8Dl%C3%A1nek-%2Bporovn%C3%A1n%C3%AD.png

Offline

#3 2015-01-20 15:49:40

DeltaCZE
Host
avatar

Re: DPZ & DPH a.s. ...

Vypadá to moc pěkně.

Offline

#4 2015-02-06 01:38:49

kukubaku
Host
avatar

Re: DPZ & DPH a.s. ...

Díky smile
Dovolím si přidat i zde screen ze stavby pojmenovaný pantograph preview...
Co se týče této hrubo-jemné stavby (jemná - lišty a ty pidi tyčky apt u nich; hrubá = základovka nosných "tyčí") není to rozhodně konečná... až si zase vyšetřím čas tak přibude něco na základovce, pár další animovaných tyček, jejich příslušné uchycení na modelu, základna pantografu mno a na konec přimontuju zpětná zrcátka.
Původně jsem bláhově myslel, že by model mohl být do konce ledna... mno je už únor a ano zbývá jen "pantů ale ještě si chystám malou drobnost k tomu (pro mne to bude teprve 2. model tohoto druhu big_smile )... Mno ale mohu prozradit, že jsem s kvalitou modelu celkem spokojen na tolik, že v budoucnu můžete očekávat vícero překvapení big_smile...
pantograph.png

Offline

,
[Bot] ClaudeBot

Zápatí

Technologie FluxBB | CZ a SK

[ Generated in 0.027 seconds, 9 queries executed - Využití paměti: (Peak: ) ]