#1 2018-03-04 16:08:15

jungova
Host
avatar

Ruzne opravy objektu v TRS

Do nejaky tramvaje (od modelymhd) mi chybely zavislosti , churchil me nasmeroval na nejaky web a stahnout summer getaway -- Mirror2 , Link2. Tak jsem to stahla (na tcz , vlakno -Hledam kuidy-). Ale vzniknul mi ti problem --- viz popis nize.
Diky, potrebny zavislosti uz mam.

Ale jiny drobny problem. Uz 5 hodin bojuju s hlaskou rope a wood nemohla byt nactena nebo nalezena v kuid2:164274:3065:1 Tatra T3 interior pri pokusu prevedeni v CCP do trs2006. rope.tga , wood.bmp maji normalizovany rozmer 32x64px 6.02 kB a 64x64 px 12.05 kB, jsou definovany v im , maji spravny potrebny txt soubory a presto -stavkuji- . Otevreni v infranview a nasledny -Ulozit- nepomohlo.

Primary=rope.tga
Tile=st
--------------------------
Primary=wood.bmp
Tile=st

Stale to tvrdi , ze uvedeny textury nejdou nacist nebo chybi. Kde je Problem ?


kuid:348682

Offline

#2 2018-03-15 17:22:15

jungova
Host
avatar

Re: Ruzne opravy objektu v TRS

bok-zeleny.convert-tex , nic takovyho jako txt definice neni. Ani v v 470.im ; bok-zeleny.convert-tex.texture neni napsany ani definovany. To je asi chyba autora pri gmax exportu do -nekam- a asi se bok-zleleny zkomprimoval ; komrese ? konverze ?
misoft; zkus nainstalit a rozjet to, a nebo badat nad zavadou. Vic hlav dohromady vic vi , a nebo zavade prijde -na kloub-.

V ts2012 v ssp zvolim -Zobrazit chyby a Varovani- , tak to ukaze tohle :

(x): Texturový soubor '%s' obsahuje znaky, které nejsou v sadě ANSI. Textury musejí používat znakovou sadu ANSI.
(x): Při konverzi se nepodařilo převést texturu '%s'.

Tak , co s tim ?
--reakce misofta :
Možno toto!
hash-0f\copytempsrchfdmxjui83\textury\bok-zeleny.convert-tex vs bok-zeleny.tga
Hľadá toto, ale je tam toto.
--a na to jeste muj dodatek
bok-zeleny.convert-tex , nic takovyho jako txt definice neni. Ani v v 470.im ; bok-zeleny.convert-tex.texture neni napsany ani definovany. To je asi chyba autora pri gmax exportu do -nekam- a asi se bok-zleleny zkomprimoval ; komrese ? konverze ?
misoft; zkus nainstalit a rozjet to, a nebo badat nad zavadou. Vic hlav dohromady vic vi , a nebo zavade prijde -na kloub-.

V ts2012 v ssp zvolim -Zobrazit chyby a Varovani- , tak to ukaze tohle :

(x): Texturový soubor '%s' obsahuje znaky, které nejsou v sadě ANSI. Textury musejí používat znakovou sadu ANSI.
(x): Při konverzi se nepodařilo převést texturu '%s'.


kuid:348682

Offline

#3 2018-03-18 12:48:11

jungova
Host
avatar

Re: Ruzne opravy objektu v TRS

chyby interioru , zluty vykricnik v ts2012 , 071 interior, kuid:61599:55071
nelibi se tomu -- trash0 az trash3 . Jak to opravit ?
--
chyby interioru , zluty vykricnik v ts2012 , 471cab, kuid:61599:55471 , v trs2006 po ccp na me vykounou tyto hlasky :

Compulsory tag 'looped' was missing and has been set to default.
Compulsory tag 'speed' was missing and has been set to default.
Compulsory tag 'looped' was missing and has been set to default.
Compulsory tag 'speed' was missing and has been set to default.
The tag 'rem' is not permitted within this container. (Container type 'mesh-table')
rem    "radio_switch {"
ovladani_zivaku {
=
Povinná značka -smyčka- chyběla a byla nastavena na výchozí.
Povinná značka -Rychlost- chyběla a byla nastavena na výchozí.
Povinná značka -smyčka- chyběla a byla nastavena na výchozí.
Povinná značka -Rychlost- chyběla a byla nastavena na výchozí.
Značka -rem- není povolena v tomto kontejneru. (Typ kontejneru -oka-)
rem -radio_switch {-

Hledalajsem v CCG looped , speed , radio_switch , ale jak je to napsany v mesh-table jsem nic podobnyho nenasla. Nasla jsem jen ve spojeni mousspeed , speedo-needle , att a.speedo , fanspeed ,ale jako samotny slovo v definici nikde. looped ve spojeni s interior jsem nenasla ani jedno slovo. radio_switch , tohle slovo jsem v celym CCG nenasla ani jedno. Neni tam ani samotny slovo ratio

Jak tyto dva caby opravit ?


kuid:348682

Offline

#4 2018-04-08 16:18:20

jungova
Host
avatar

Re: Ruzne opravy objektu v TRS

Zlobi me LT 193 221 kuid:323597:105169 v trs2006.

(x) : MeshData::DatabaseLoad - cannot load mesh: 'pant.im'
(x) : MeshData::DatabaseLoad - cannot load mesh: 'pant.im'
(x) : MeshData::DatabaseLoad - cannot load mesh: 'pant2.im'
(x) : MeshData::DatabaseLoad - cannot load mesh: 'pant2.im'
(x) : The tag 'lod-level' is not permitted within this container. (Container type 'default')
(x) : The tag 'mesh-asset' is not permitted within this container. (Container type 'panto-b')
(x) : The tag 'mesh-asset' is not permitted within this container. (Container type 'panto-b1')
(x) : The tag 'mesh-asset' is not permitted within this container. (Container type 'panto-f')
(x) : The tag 'mesh-asset' is not permitted within this container. (Container type 'panto-f1')
(x) : Unable to load animation file 'content 9clyhdas65\anim.kin' (no resource).
(x) : Unable to load animation file 'content 9clyhdas65\anim2.kin' (no resource).

Co s tim ?

Masinu mam komplet (vsechny streva; 14 kusu), nic nechybi, vse jsem prohnala pres ccp ale lokomotiva na to timhle kixem.

Upravil jungova (2018-04-08 16:21:34)


kuid:348682

Offline

,
[Bot] claudebot

Zápatí

Technologie FluxBB | CZ a SK

[ Generated in 0.019 seconds, 10 queries executed - Využití paměti: (Peak: ) ]