#1 2013-01-15 19:17:28

Glocky
Host
avatar

Sada elektrifikace

Tohle vlákno chci, aby sloužilo VÝHRADNĚ pro diskusi na dané téma a sdílení návrhů bran, sloupů, zkrátka všeho kromě supportů, suspensionů a drátů, co se týká elektrifikace, nafocené předlohy, případně sloupy na textury budou samozřejmě vítány, je to sada pro VÁS, tak se prosím čiňte a neberte ohled na to, co kdo už udělal

Offline

#2 2013-01-15 20:29:12

lesanek
Host
avatar

Re: Sada elektrifikace

Budeš také dělat tyto žebříkové pylony /IV.K./ ?  http://www.k-report.net/koridory/galerieIV/IV098.jpg


vlaky-lesan.webnode.cz

Offline

#3 2013-01-15 20:57:42

Glocky
Host
avatar

Re: Sada elektrifikace

FLATky? pokud o ně stojíš tak klidně, budou ale modelovaný a optimalizovaný na Baldovu sadu výložníků, alfu používám jen na příčník

Upravil Glocky (2013-01-15 20:59:07)

Offline

#4 2013-01-15 23:23:03

Glocky
Host
avatar

Re: Sada elektrifikace

pokud by měl někdo možnost, nebo už měl nafoceny Tube a Lattice s různými nátěry a z různých materiálů, tak budu jen rád, aspoň bude víc barevných variant smile hlavně by se hodily rezavý nebo špinavý verze wink

Offline

#5 2013-01-18 16:06:34

Ross
Host
avatar

Re: Sada elektrifikace

Já bychc chtěl pylony z Bechyňky a ze starších dob pro jednostopou elektifikaci wink
A pak latice s dvěma držáky jak měl Bald.

Offline

#6 2013-01-18 16:33:15

Glocky
Host
avatar

Re: Sada elektrifikace

držáky (výložníky) dělat nebudu a pokud dodáš podklady pro zbytek, tak to postavím wink

Offline

#7 2013-01-20 15:26:37

Ross
Host
avatar

Re: Sada elektrifikace

Podklady jsou bozužel z cesty sad Na netu je mnoho fotek pylonů z bechyňky i ze staré elektrifikace.
Podklady na Bechyňku by mohl zařídit Kubar nebo Rypi, bydlí poblíž. A staré pylony a elektrifikaci? zkusím ti najít něco na netu, jestli budeš chtít tuto sadu také tvořit smile Mě osobně by se hodila wink

Offline

#8 2013-01-20 19:25:52

Glocky
Host
avatar

Re: Sada elektrifikace

No já nedělám jen nový nátěry, dělám i starý, ale sežeň co půjde a určitě z toho něco udělám smile zbytek uvidíme, pokud někdo něco dodá, já to mám taky daleko a jet se mi tam nechce jen kvůli sloupům smile

Offline

#9 2013-01-26 13:26:44

Glocky
Host
avatar

Re: Sada elektrifikace

objevil sem zajimavej pylon, je to kombinace latice a flatu, podstava čtverec, příčky jako flat, nezužuje se a je ukončenej těsně nad příčníkem, nachází se v Brně na mostě přes ulici Olomouckou (zastávka trolejbusů Životského)

Offline

#10 2013-06-26 10:58:32

lukko
Host
avatar

Re: Sada elektrifikace

Chtel bych se zeptat . stahnul sem si starou znelku  ze stanice Praha hl.n. s Vaclavem knopem a chtel bych si ji dat do TRs 2006 ponevadz nevim jak na to . Poradite mi prosim vas nekdo ?

Offline

#11 2013-06-26 20:05:27

lesanek
Host
avatar

Re: Sada elektrifikace

...vlákno Sada elektrifikace...!
Hledej na forum.trainz.cz, něco tam bude.


vlaky-lesan.webnode.cz

Offline

#12 2013-07-30 16:36:55

Re: Sada elektrifikace

No já bych uvítal zavěšení pomocí lan jako trackside objekt pro osovou vzdálenost kolejí 5m big_smile Protože spline je to takový pracný, špatně se s tím dělá a je to zdlouhavý a pracný... Vlastně by se s tím pracovalo jako se zavešením pomocí držáků a výložníků smile

Offline

#13 2013-07-30 18:19:07

Glocky
Host
avatar

Re: Sada elektrifikace

David Javůrek napsal:

No já bych uvítal zavěšení pomocí lan jako trackside objekt pro osovou vzdálenost kolejí 5m big_smile Protože spline je to takový pracný, špatně se s tím dělá a je to zdlouhavý a pracný... Vlastně by se s tím pracovalo jako se zavešením pomocí držáků a výložníků smile

nedovedu si to přesně představit, ale dám to na seznam, až se k této sadě zase vrátím a budu dělat zrovna tyto věci, tak se ozvu

Offline

#14 2013-07-30 20:08:35

Re: Sada elektrifikace

Já bych se o to klidně pokusil, ale elektrifikaci jsem ještě nedělal.. teď vůbec nestíhám něco dělat asi dva měsíce už.. Až na konci prázdnin bude čas smile

Offline

,
[Bot] claudebot

Zápatí

Technologie FluxBB | CZ a SK

[ Generated in 0.025 seconds, 11 queries executed - Využití paměti: (Peak: ) ]