#1 2023-02-03 16:58:52

Má niekto nejaké SK mapy?? Akékoľvek

Zdravím trainzáci! Chcel by som vás požiadať či niekto nemá, celkom pekné a hlavne so všetkými kuidami Slovenskú mapu do trainz a new era. Verzia nezáleží, mne zatiaľ všetky modely a mapy fungujú v TANE. Akákoľvek trať. Mám veľa slovenských modelov a neviem čo s nimi, tak som začal hľadať sk mapy a aj som našiel ale neboli v nej všetky kuidy, snažil som sa nájsť aj na zahraničných weboch, a kuidy buď boli moc staré že autor ich zmazal alebo mi to proste nenašlo žiadne výsledky. Mal by niekto v súboroch v Trainze sk mapy?? Ak áno pošlite odkaz na stiahnutie z nejakej stránky napr. ulozto. Vopred ďakujem smile

Offline

#2 2023-09-09 14:14:26

adko666
Host
avatar
Windows 10Chrome 116.0

Re: Má niekto nejaké SK mapy?? Akékoľvek

Na DLS je taká celkom dobrá cz/sk mapa ktorá sa volá "A Larger Fictional Map For Multiplayer (TANE)".

Je tam dvojkolajná Elektrifikovaná trať od Hradca do Kralup + Neelektrifikovaná Lokálka od Benešova po Kralupy.

Jediné čo tam chýba sú železničné prejazdy, ale dajú sa Manualne opraviť z "CD xing" prejazdamy čo sú tiež na DLS.

Značenia, signalizacia aj Elektrifikacia je tu kvalitne vymodelovaná.

Čo som si ešte sám dorobil bolo že som kolajnice vymenil za "S_rail_beton_1435_leto" ktoré sú identické k našim Slovenskím Kolajniciam, a dajú sa aj ponaklápať pre úplnú dokonalosť.

Offline

,
[Bot] claudebot

Zápatí

Technologie FluxBB | CZ a SK

[ Generated in 0.010 seconds, 9 queries executed - Využití paměti: (Peak: ) ]