#1 2013-01-15 22:53:06

kuna
Host
avatar

Reinstal

Ahoj,
jelikož mi hra (TS2010) neustále padá, nevidím jiné řešení, než zkusit přeinstalovat.
Máte někdo zkušenosti s reinstalem? Nějaké tipy, jak co nejefektivněji přenést většinu objektů do nové instalace? Přitom by asi bylo užitečné je trochu probrat, protože jich mám kupu nepoužívaných, nejspíš mi něco způsobuje neplechu.
Díky za případné rady wink

Offline

#2 2013-01-15 23:16:27

Glocky
Host
avatar

Re: Reinstal

ahoj,
co zkusit seřadit v SSP součásti podle data vložení a smazávat postupně od posledně vložených? (před tím si doporučuju zajistit, že nepřijdeš po smazání o objekt - najít si cdp), pokud bys na to nemohl přijít, tak, pokud je to stejný jako u 2009, záloha Local, Trash, Editing a reinstal, probrat leda manuálně v SSP po/před reinstalem, víc ti asi neporadím smile

Offline

#3 2013-10-28 23:59:20

Jerry
Host
avatar

Re: Reinstal

Měl bych menší dotaz ,mám TRS 2004  a nedavno sem byl donucen reinstalovat Windows . Hra mi jde spustit i po reinstalu win ale bohužel bez češtiny .Zkoušel jsem hru znovu instalovat ale i kdyz jsem zkopíroval stažené data do hry tak mě tam dost věcí chybělo.Dá se do staré instalace hry čeština nějak doinstalovat ?

Offline

#4 2013-10-29 22:35:37

velkej423
Host
avatar

Re: Reinstal

Já myslím, že když spustíš menu(start,Bonusy,fóra..) Tak dej nastavení a jak máš planet auran dej úplně dole jazyk čeština. :-)

Offline

,
[Bot] ClaudeBot

Zápatí

Technologie FluxBB | CZ a SK

[ Generated in 0.021 seconds, 9 queries executed - Využití paměti: (Peak: ) ]