Nová huť // ČD zastávka

Nová huť // ČD zastávka

Nová huť // ČD zastávka

Tento objekt žel. stanice Nová huť je k vidění na trati 175 Rokycany - Nezvěstice :) Vím že to není uplně dokonalé, někdy třeba model vylepším :) avšak, prozatím snad se bude hodit :) Omlouvám se za chyby nedokonalosti, nejsem ještě tak zdatný "modelář do TRS" jako mnozí z Vás. Ale snad moje modely také potěší :) V plánu je i nástupiště peron jako Spline který je v této stanici k vidění, Textury mám připravené, jen vytvořit model, atd :)

Stáhnout (8.78 MB)

TrolejbusakDejf

ono by to chtělo komplet přefotit a přemodelovat

17.6.2019 15:11
Krovva

prejetypes: díky za info, čekárna vymodelovana je prostor uvnitř je 3D není to jen textura na přední straně. Cedule Nová huť jsou ve skutečnosti na boku velká a z přímá budovy je menší nad těmi okny. Někdy model třeba vylepším :) + texturu střechy zkusím zlepšit apod

16.6.2019 8:48
prejetypes

Model ti krapet nepasuje na texturu, minimálně bok je deformován, ta bílá rantle po boku by měla mít stejnou tloušťku i ve štítu střechy. Cedule ve přední části mi přijde jinak rozměrově než cedule na boku budovy. Model jsem nestahoval a tu ze screenu si nejsem jist, ale určitě bych vymodeloval i tu "čekárnu", na snímku mi příjde, že je to jen box a na něm textura.

2.6.2019 14:09
Komentovat mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.